0224 334 0 433

Bayrama Özel %10 İndirim

Want&Get ile Tanışın! Yurt Dışına Ahşap Kutular İhraç Ediyor, Paketleme İhtiyaçlarını Koli Lazım ile Çözüyor

Want&Get, özel bir iş modeli. Türkiye üzerinden ürün tedarik etmek isteyenler için otomotiv, tekstil ya da ahşap sektörleri özelinde çözümler üretiyor. Hem kendi üretim tesislerine sahipler hem de kurdukları üretici network’ü üzerinden ürün çeşitliliğini artırıyorlar.

Want&Get atölyesinde hacimli ahşap ürünler, kişiye özel üretimi de kapsayacak şekilde gerçekleştiriliyor. Özel ağaçlardan elde edilen dekoratif ürünler incelikle işleniyor ve gönderime hazır hale getiriliyor. Fakat ürünlerin hassasiyeti ve hacmi sebebiyle kargo edilerek yurt dışına gönderilmesi bugüne dek ciddi bir sorunduKoli Lazım ile yolu kesiştikten sonra gönderimi çok daha pratik ve kolay hale geldi.

Want&Get için ilgili ürünlerle birebir aynı ebatta koliler oluşturduk. İç içe geçen 2 koliden yararlanarak sağlamlığı 2 kat arttırdık. Köşebentler ile sarsılmaları sıfıra indirdik. Kutu içi sünger desteği ile sağlamlığı daha da mutlaklaştırarak taşımaya hazır hale getirdik. 

İhracat başarıları ile ülkemize de katkı veren bu yapıya destek oluyoruz. Bu bizim için özel bir mutluluk. Her çözüm getirdiğimiz zorlu paketleme işinde katma değer üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Ücretsiz Kargo

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanın!

İstediğin Ölçüde

İhtiyacınıza özel boyutlarda kolilerinizi istediğiniz adette üretiyoruz!

Güvenli Ödeme

PayTR ödeme altyapısı ve taksit ya da havale seçenekleri ile güvenli ödeme!

7/24 Canlı Destek

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tüm sorularınıza 7/24 canlı destek ile hızlıca cevap alın!