Sipariş Takip

Hızlı Teslim! Özel Üretim kutularınızı hızlıca teslim alın.

Hakkımızda

Ticaret, üretimden pazarlamaya meşakkatli bir süreç. Bu nedenle bu süreç sayısız alt basamağa sahip kompleks bir yapı. Ambalaj, paketleme, nakliye bu zincirin içerisinde yer alan; ürün müşterisine, tüketicisine ulaşmadan önceki önemli adımlar. Dolayısıyla bu adımlar sanılanın aksine çok büyük önem taşıyor. Koli Lazım olarak bu durumun farkındayız…

Söz konusu koli olduğunda tedarikçi bulmak kolay, doğru tedarikçiyi seçmekse zordur. Ürün kalitesi, boyutlar, baskı, terminlere bağlılık, sektörel problemler olarak dillere pelesenk olmuş durumda.

Koli Lazım, böyle bir ortamda sektörel tüm problemleri çözme hedefinin yanı sıra yepyeni katma değerler sunma hedefiyle kuruldu. Kurucumuz Yunus Özçağlar, onlarca yıllık deneyimini yeni teknoloji yatırımları ile bir araya getirerek ölçüde sınır olmayan bir yapıya hayat verdi ve böylece kendi deyimimizle ‘Akıllı Koli Çözümleri’ ortaya çıkmış oldu.

Koli Lazım, dilediğiniz ölçüde sipariş vermeyi mümkün kılıyor. Tüm siparişler maksimum 48 saat içerisinde kargoya veriliyor. Toptan tarafta aralarında ciddi sanayi kuruluşlarının da bulunduğu müşterilerine hizmet verirken, e-ticaret çözümleriyle en ufak kobinin dahi taleplerini karşılayabiliyor. Geliştikçe büyüyor, büyüdükçe daha da gelişiyor; özetle artık Türkiye için koli bir sorun değil, herkesin aradığı çözüm Koli Lazım’da!

Ücretsiz Kargo

500 ₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanın!

İstediğin Ölçüde

İhtiyacınıza özel boyutlarda kolileriniz 48 saat içerisinde kargoda!

Güvenli Ödeme

PayTR ödeme altyapısı ve taksit ya da havale seçenekleri ile güvenli ödeme!

7/24 Canlı Destek

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tüm sorularınıza 7/24 canlı destek ile hızlıca cevap alın!