0224 334 0 433

1000 TL Üzeri Kargo Ücretsiz

Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar
a) https://kolilazim.com/ e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Barış Mh. Belde Sk. Ofisim İş Merkezi No:30/A 30/B 30/C Nilüfer/BURSA adresinde bulunan Kolilazım Ambalaj Sanayi Ltd. Şti
b) https://kolilazim.com/ com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)


2. Sözleşmenin Konusu
İşbu Sözleşme’nin konusu Kolilazım Ambalaj Sanayi Ltd. Şti.’nin sahibi bulunduğu web sitesi www.guijewellery.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.


3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
3.1. Üye, https://kolilazim.com/ web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.
3.2. Üye, kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Kolilazım Ambalaj Sanayi Ltd. Şti’ye karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Kolilazım Ambalaj Sanayi Ltd. Şti’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.


4. Sözleşmenin Feshi
İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Kolilazım Ambalaj Sanayi Ltd. Şti tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Kolilazım Ambalaj Sanayi Ltd. Şti. üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.


5. Yürürlük
Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.