0224 334 0 433

Bayrama Özel %10 İndirim

Yaratıcılığınızı Yansıtan Sticker’lar

sticker

Sizi heyecanlandıracağımızı düşündüğümüz, sticker ile ilgili harika bir haberimiz var. Artık, yaratıcılığınızı ve kişiliğinizi yansıtan özel “sticker’lar” ile hizmetinizdeyiz. Koli Lazım olarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürettiğimiz bu sticker’lar, tüm ihtiyaçlarınıza hizmet edecek ve size benzersiz bir ifade alanı sunacak.

Yaratıcılığınızı Özgür Bırakın

Sanatınızı, mizahınızı veya markanızı yansıtan benzersiz sticker’larla, her şey sizin kontrolünüzde! İster kendi tasarımınızı talep edin, ister mevcut tasarımlarımızdan yararlanın! Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kişisel ve İş Alanlarında Kullanım

Sticker, sadece kişisel kullanım için değil, aynı zamanda işletmeler için de mükemmel bir seçenek. Logonuzu veya markanızı taşıyan stickler, ürün ambalajlarınızı veya kargo kutularınızı özelleştirmek için pratil bir metot. Ayrıca, müşterilerinize gönderdiğiniz notları sticker’laştırarak marka farkındalığınızı artırabilirsiniz.

Kolay Uygulama ve Kaliteli Malzeme

Sticker, yüksek kaliteli hammaddeden üretilmektedir ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, uygulaması ve kullanımı son derece kolaydır. Herhangi bir yüzeye basitçe yapıştırabilir.

Haydi, yaratıcılığınızı serbest bırakın ve ürünlerinizi özgünleştirecek sticker’larla yanınızdayız! Detaylı bilgi için lütfen www.kolilazim.com/stickler adresini ziyaret edin.

Yaratıcı ve renkli günler dileriz!

Koli Lazım Ekibi

Ücretsiz Kargo

900 ₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanın!

İstediğin Ölçüde

İhtiyacınıza özel boyutlarda kolilerinizi istediğiniz adette üretiyoruz!

Güvenli Ödeme

PayTR ödeme altyapısı ve taksit ya da havale seçenekleri ile güvenli ödeme!

7/24 Canlı Destek

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tüm sorularınıza 7/24 canlı destek ile hızlıca cevap alın!