Koli Lazım

Kupa ve Bardak Kutusu

kupa kutusu

Kupa gibi oval ürünlerin ambalajlanması zordur. Bu yüzden bardak kutusu, kupa kutusu büyük özen gerektirir. Cam bardaklar, kupalar, zeytinyağı şişeleri bu grupta yer alır. Bu tarz ürünlerin bu yüzden kargosu risklidir. Taşınma sırasında zarar görmenin ötesinde direkt kırılırlar. Bu yüzden de çevrimiçi ortamlarda satışları zordur.

Öte yandan kupalar başta olmak üzere bu tarz ürünler sıklıkla hediye tercihidir. Bu yüzden de bardak kutusu ve kargonun sorun olmaması gerekir. Aksi durumda satıcılar, büyük bir kitleden mahrum kalacaktırlar. Bu soruna çözüm aslında basit bir koli Ar-Ge’sinden fazlasını gerektirmiyor. Bu doğrultuda Koli Lazım olarak kupa kolilerinden 2 farklı tip ürettik.

İlk ürünümüzü 4’lü kupayı beraberce kargo yapabileceğiniz şekilde hazırladık. Aile tipi dediğimiz bu kutu ile güvenle kupa ve bardaklar taşınabiliyor. Diğeri ise tekli bir ürün olmakla beraber mutlak sağlamlık sunuyor. 19x17x12 boyutlarındaki ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Bu grup ürünlerde talepler doğrultusunda özel ürün de çalışıyoruz. Özel ölçü talep etmek için whatsapp numaramıza yazabilir ya da e-mail atabilirsiniz.