Koli Lazım

Kavanoz Kutusu

Kavanoz kutusu, tam anlamıyla bir olmazsa olmaz ürün. Düşünsenize çok lezzetli bir salça yaptınız yahut turşu, zeytin kurdunuz, bu özel lezzetileri sevdiklerinize göndermemek olmaz. Fakat taşıma sırasında hep aynı korku. Kavanozlar açılırsa arabam kirlenir mi? Kargoya versem kavanoz kırılır mı?

Korkularınız ve tedirginliklerinizin farkındayız. Bu yüzden özellikle kırılgan ürünleri hedefliyoruz. Özel ve dayanıklı kutular ile kargo sorunlarınızı minimize ediyoruz. Bu doğrultuda en sık kullanılan kavanoz boyutları için kutular tasarladık.

10x10x18,5 – 100cl büyük ama oldukça yaygın kullanılan bir boyuttur. Büyüklüğü sebebiyle darbeye dayanıklılığı ufak kavanozlara göre azdır. Bu sebeple çift oluk doğru tercihtir. Bir diğer popüler boyut ise 9x9x8’dir. Bu boyut daha ufak hacimli ürünler içindir. Bu tarz kavanozlar yapısı gereği daha sağlamdır.

Bu boyutlar dışında kavanoz kutusu için özel ölçü elbette tercih konusudur. Özel ölçü tercihleriniz için lütfen whatsapp ya da e-mail yoluyla bizlere yazın.