Koli Lazım

Anti-Statik Mukavva, Koli ve Kutu Hakkında

anti-statik separatör

Anti-statik mukavva, hele ki anti-statik koli ve kutu günlük yaşantımızda önem taşımayan bir kavramdır. Fakat söz konusu teknolojik ürünler ve yüksek teknoloji olduğunda değer kazanır. Çünkü elektronik ürünler, içlerinde bulundurdukları çipler, manyetik ve elektronik parçalar sebebiyle elektriklenmeye neden olabilir.

Böyle bir durumda ürünlerde arıza ve sorunlar ortaya çıkar. İşte bu sebepten ötürü elektronik üreticileri üretim bantlarında, paketleme ve ambalajlama süreçlerinde, depolama alanlarında tüm bileşenleri anti-statik ürünlerden seçmeye çalışır. Koli Lazım olarak paketleme ve ambalajlama süreçleri ve depolama alanları için gerekli ürünleri üretiyoruz. Ayrıca bu özel ürünleri talep edilen ölçülerde, çok düşük adetlerde dahi müşterilerimize sunuyoruz. Koli ve kutunun yanı sıra anti-statik mukavva ile separatör ürünler üretiyoruz. Böylece teknolojik ürünler arasında elektrik akımını engelliyoruz.

Bu ürünlerle ilgili bir diğer önemli problem zor bulunması, zor temin edilmesidir. Koli Lazım olarak birçok sanayi kuruluşunun bu problemine çözüm getiriyoruz. Yüksek kalitede, istenilen standartlarda anti-statik koli, kutu ve separatör üretimiyle sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Daha detaylı bilgi için bize canlı destek whatsapp hattımızdan ya da e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.