Koli Lazım

Size Özel Ölçü E-Ticaret Kutuları

özel ölçü koli

Bu yazımızda özel ölçü kutu oluşturabilmenin avantajlarını değerlendiriyoruz. Bugün internet ortamında satılamayacak ürün neredeyse yok. Bu durum büyük ufak demeden mevcut işletmeleri internet ortamına; Amazon, Trendyol gibi pazaryerlerine yönlendiriyor. Öte yandan ticarete yeni başlayan birçok kişi, e-ticareti öncelikli düşünüyor, markalarına ait bir web sitesi yaptırıyor ve elbette ürünlerini pazaryerlerinde sergiliyorlar.

Modern ticaretin ilk günlerinden beri gelen bir kural var; her ürün bir ambalaja ihtiyaç duyar. Geleneksel ticarette ürünler toplu alınıp satıldığı için, taşımacılık sektörü de bu doğrultuda gelişmişti. Ürünler toplu olarak koliye girer ve yola çıkardı. Fakat e-ticaret dünyasının tüm doğası tekil siparişlere dayanıyor. Böylece e-ticarete özel ölçü kutu büyük önem taşımaya başladı.

E-ticarette ürün sayısının ve boyutlarının sınırı yok. Fakat hazır ölçü kutular maalesef sınırlı. En çok tercih edilen boyutlar, maliyet avantajları da göz önünde bulundurularak toplu üretiliyor. Fakat hazır boyutlar, satmak istediğiniz üründen büyük olduğunda taşınma sırasında sarsılmalar, ezilmeler ve kırılmalar meydana gelebiliyor. Bu doğrultuda Ar-Ge çalışmaları ve yeni makine yatırımları ile her ölçüye uygun e-ticaret kargosu üretiyoruz. Bu sistemi de web sitemize entegre ettik. Hemen özel ölçü sayfamızı ziyaret ederek boyutlarını belirtebilirsiniz. Ardından da özel ölçü koli siparişinizi verebilirsiniz.