Koli Lazım

kolilazim.com Hakkında

Koli Lazım hakkında

kolilazim.com fikri ilk olarak 2013 yılında ortaya çıkmıştır. Oluklu mukavva koli ve kutu üreticisi olan firmamız genelde toptan üretim yapıyor, özellikle; yapı malzemeleri, otomotiv, e ticaret, tekstil, gıda, mobilya ve aksesuar sektöründeki firmalara toptan hizmet veriyordu. 

Firmaların ve bireylerin az adetli, hızlı şekilde koli-kutu ambalaj hizmeti verecek tedarikçilere ihtiyacı oluştu. En basitinden ev ve ofis taşımak isteyenler için bile koli-kutu bir ihtiyaç haline gelmişti. Başlarda hazır ebatlardaki ürünleri sitemize koyup satış yapmak istedik.

Sistem gayet güzel şekilde işlemeye başlamıştı. Ancak gördük ki biz ne kadar stok yaparsak yapalım koli-kutu ölçüsü ve çeşidi sınırsızdı.

Geçen sene yaptığımız makine yatırımıyla artık istenilen ebatta ve istenilen adette, hızlı üretim modeline geçtik. Bu sayede kolide boşluk kalmadığı için, içine giren ürünleriniz zarar görmeden taşınabiliyor.

Ayrıca koli ölçüsü büyük olmadığı için kargo maliyetleriniz düşüyor, son tüketiciye ürünleriniz sağlam şekilde ulaşıyor.

kolilazim.com koli-kutu ambalaj sektöründe bir devri kapatıp yeni bir devir açmak için var gücüyle yatırımlarını sürdürmeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Mikro ihracatın önem kazandığı bu günlerde artık koli-kutu ambalaj sorun olmaktan çıkmıştır. Kırabilecek dekorasyon ürünleri, gıda ürünleri, cam şişeler artık istediğiniz ülkeye sorunsuz şekilde teslim edilebilir. Firmamızda koli-kutu haricinde yardımcı malzemeler olan strafor köpük ürünleri, balonlu naylon pat pat da bulabilirsiniz.

İster tek oluklu, ister çift oluklu her sektöre uygun, sağlam, kraft koliyi ve kutuyu istediğiniz adette almak artık çok kolay.