Koli Lazım

Hoş Bir Hediye Tercihi Olarak Çerçeveli Ürünler

Çerçeve Kutusu

Tablo ve çerçeve kutusu birçok ürün grubuna hitap eder. Tablolar, resimler, dokumalar, plaklar, pazıl ve çok daha fazlası… Her biri çerçevenin içerisinde sergilenebilir, özel birer dekoratif ürün olarak değerlendirilebilir. Bu ürünler, bir hediye seçeneği olarak oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Birlikte anların fotoğraflandığı çerçeve ya da ressamın elinden çıkan tablo maddi, manevi anlam ifade eder. Bu yüzden tablo ve çerçeveli ürünlerin taşınması da bir o kadar önemlidir.

Tablo ve çerçeveli ürünlerin taşınması ve kargolanmasında hazır ölçülerden yaygın olarak yararlanılmaktadır. Bu doğrultuda bizler de Koli Lazım ekibi olarak bu kategoriye büyük bir özen gösterdik. Zengin seçenekleri bir araya getirdik67x51x6cm, 47x31x6cm, 61x61x4cm, 40x35x8cm, 97x71x6cm ve tablo kutularını ve çok daha fazlasını bu kategori altında bulabilirsiniz. İhtiyacınız hazır ölçülerin dışında, yalnızca size ait bir boyut olduğunda ise “Kendi Ölçünü Tasarla” sekmemizi ziyaret ederek kişiselleştirilmiş siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Hem maddi hem manevi değeri yüksek ürünlerin ambalajlanması için çözümler üretiyoruz. Bu yüzden tablo kutusu üretmek Koli Lazım’ın en büyük mutluluğu ve gurur kaynağı. Ürününüz ne olursa olsun, Koli Lazım’da bir boyut ve çözüm muhakkak vardır.